Žádné vyplňování mnoha formulářů, Vaši žádost pošleme všem!

10 000Kč
30 dní

Peníze již do 20 min u vás na účtě na cokoliv. Bez ručitele, a zbytečného papírovaní. Projeli jsme celý trh za vás.

Vaše půjčka

„Usnadňujeme vám žádost o půjčku“

Dnes je na trhu mnoho společností, které nabízejí půjčky a my jsme pro Vás vybrali ty nejlepší a zažádáme Vám u všech najednou. Nemusíte vyplňovat dlouhé formuláře na mnoha stránkách.

„Byli jste odmítnuti u jiných společností? NEVADÍ!“

Vzhledem k tomu že spolupracujeme s mnoha společnostmi, tak se vaše šance na půjčku dramaticky zvyšují ve váš prospěch.

Vaše úspěšná žádost je náš cíl.

Vyplňte u nás jeden velmi jednoduchý a my už se o to postaráme za Vás. Nezpoplatňujeme žádné SMS zprávy ani neúčtujeme další dodatečné poplatky.

Pokud nebudete schválen.

Posíláme dále, abychom Vám úvěr zajistili. U každé částky a délky splatnosti, kterou si namodelujete, se partner, na kterého žádost posíláme jako první mění dle výhodnosti pro Vás.

Rychlé vyřízení

Neprodleně vám sdělíme, je-li Vaše půjčka schválena. Po schválení odešleme peníze do 15 minut na Váš účet.
Credimat.cz - mince

Půjčka

Částka 2000 Kč Změnit
Splatnost 12 měsíců
Reprezentativní příklad
 • Co musím jako zákazník splňovat?
 • trvalý pobyt na území ČR
 • věk minimálně 18 let
 • účet v bance s působností v ČR
 • vyplnění všech požadovaných údajů
 • schopnost splatit úvěr v termínu

Žádost o půjčku

 • 1
 • 2
 • 3
Krok 1
Základní údaje

Zkušenosti klientů

Alena, Znojmo
Zaměstnaný

Prohledávala jsem celý internet a všude jsem musela vyplňovat nezpočet údajů a rozumnou půjčku jsem stejně nedostala. Na Credimatu jsem vyplnila jednoduchý formulář a dostala jsem hned několik nabídek, ze kterých jsem si vybrala.

Jakub, Hradec Králové
Zaměstnaný

Hledání drobné půjčky na dovolenou mi zabralo tolik času, že jsem málem neodjel. Pak jsem našel Credimat, vše jsem jednoduše vyplnil a za pár dní jsem měl peníze. Můžu jenom doporučit.

David, Brno
Zaměstnaný

Získat půjčku v dnešní době není vůbec jednoduché a úroky jsou nesmyslně vysoké.Na Credimatu jsem během pár minut zadal poptávku a dostal jsem nabídky, které jsem jinde nenašel. Jsem spokojený zákazník, můžu určitě doporučit a děkuji za pomoc.

Chcete se podělit o zkušenosti s námi napište nám na info@credimat.cz. Váš názor je pro nás důležitý.

O nás

Credi s.r.o. - Logo

Jsme ryze česká společnost fungující po celém území České republiky, jejíž zakladatelé s téměř 20-ti letou praxí v oboru půjček a úvěrů si jednoho dne řekli, že zkusí vybudovat širší a tudíž férovější nabídku pro klienty hledající půjčku či úvěr a z toho vyplývající pohodlnější a efektivnější prostředí pro obchodníky a jejich nadřízené.

Naše činnost

Naše společnost na základě oprávnění ČNB samostatného zprostředkovatele zprostředkovává úvěry pro široké spektrum klientů. Dokážeme zprostředkovat úvěr pro zaměstnance, OSVČ, osoby pobírající důchod (invalidní, starobní, vdovský, sirotčí,...) nebo rodičovský příspěvek a to od řady finančních institucí. Nejsme tudíž obchodníkem jedné finanční instituce nabízející klientovi jeden jediný produkt, ale naopak jsme společností, která dává klientovi na výběr několik možných úvěrů od různých finančních institucí.

Reprezentativní příklad: Při výši úvěru 50 000,00 Kč, výši splátky 4 625,66 Kč, počtu splátek 12, je úrok 18,00 % p. a., RPSN 21,64 % a celková částka splatná spotřebitelem 55 507,92 Kč. Tato suma je složená z výše úvěru 50 000,00 Kč a celkových nákladů na spotřebitelský úvěr 5 507,92 Kč, které tvoří úhrada za poskytnutí úvěru 499,92 Kč a úrok 5 008,00 Kč. Úroková sazba je fixní. To znamená, že se v průběhu trvání úvěrové smlouvy nemění. Každá žádost o úvěr je posuzována individuálně a může se od prezentované lišit. Nejedná se o nabídku či veřejnou nabídku.

 • Minimální a maximální doba splácení se může lišit v závislosti na jednotlivých společnostech a částce o kterou žádáte.
 • RPSN od 0% až 160% v závislosti na době splácení, částce a úvěrové společnosti.
 • Doba splácení je od 60 dní až 3roky (v závislosti na vybraném produktu)

Licence ČNB

Kontaktujte nás

Zde můžete odeslat zprávu naší zákaznické podpoře.